Описание
Електрична ковдра Camry CR 7417 забезпечує Вам тепло і затишок. Рекомендується людям, які піклуються про своє здоров'я. Електрична ковдра заспокоює, допомагає розслабити м’язи і покращує кровообіг. Рекомендовано під час лікування симптомів артриту та ревматизму. Забезпечує швидкий та рівномірний розподіл тепла. Це дозволяє відпочивати із захопленням у теплому ліжку всього за кілька хвилин після включення електричної ковдри. Ковдра виготовлена з м’якої і ніжної синтетичної тканини. Ви можете легко прати його, від'єднавши регулятор температури та шнур живлення. Регулятор температури дозволяє вибрати рівень температури та забезпечити захист від перегріву
Характеристики:
- Розмір: висота: 150 см х ширина: 160 см
- Шнур живлення з РК-дисплеєм
- Прати можна при 30 ° C
- Розмір підходить для двох людей
- Легко керувати
- Таймер: 1/2/10 годин або режим «Завжди ввімкнено»
- 8 рівнів нагріву
- Верхня тканина: фліс
- Нижня тканина: поліестер
- Таймер автоматично відключає нагрів після встановленого проміжку часу
- Захист від перегріву
- Проста система для запобігання ковзання ковдри на матраці
- Потужність: 2 X 60 Вт
- Блок живлення: 230 В ~ 50/60 Гц
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Camry |
| Страна производитель | Польша |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Машинная стирка | Да |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Таймер | Да |
| Размер | Двуспальный |
| Длина | 150 см |
| Ширина | 160 см |
| Цвет | Серый |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип | Электрические одеяла |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴







