Описание
Компактна кухонна плита без духовки Clatronic DKP 3583 є відмінною альтернативою великий кухонній плиті в умовах обмеженого простору або на дачі. Працює плита від електрики, має досить компактні розміри і невелика вага, що дозволить переносити її та встановлювати в зручному місці, а наявність двох бокових ручок створить додаткову зручність при транспортуванні. Для більш легкого регулювання потужності нагріву електричних конфорок передбачено 2 плавно регульованих термостата і два світлових індикатори. Безпечну та надійну експлуатацію кухонної плити Clatronic DKP 3583 забезпечує міцна конструкція в поєднанні з термоізольовані покриттям.
- Електрична плита:
- - 1 плита діаметром ок. 180мм, 1500 Вт;
- - 1 плита діаметром близько 150 мм, 1000 Вт;
- 2 регульованих термостата;
- 2 контрольні лампи;
- Висока стійкість;
- Зручні ручки для перенесення;
- Електроживлення: 230 В, 50 Гц, 2500 Вт;
- Розміри: (Шхвхг)570x70x285;
- Вага: 3,4 кг;
- Виробництво Німеччина.
Характеристики
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Возможность встраивания | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Основные | |
| Производитель | Clatronic |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Вид плиты | Настольная |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Состояние | Новое |
| Ширина плиты | 60 см |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество электрических конфорок | 2 |
| Користувацькi характеристики | |
| Вес | 2000 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴




