Описание
Камінний пилосос AS-1200 1200W 20л
Пилосос для золи – це невеликий, але корисний і зручний пристрій, який робить очищення каміна швидким і легким. Дрібний пил і зола надійно відфільтровуються за допомогою пилососа потужністю 1200 Вт.
Пилосос також підходить для чищення гриля, а завдяки алюмінієвому наконечнику він термостійкий.
Його також можна використовувати як повітродувку, просто під’єднавши шланг до виходу повітря.
Специфікація:
- Потужність 1200 Вт
- високоякісний НЕРА-фільтр
- Ємність 20 літрів
- Функція всмоктування і видування
- Кабель живлення 2 м
- Низька гучність
- Легкий, легко носити з собою
- Гнучкий металевий армований шланг з алюмінієвим кінцем
- Потужність всмоктування 18 кПа
- сталевий контейнер для золи з покриттям
- Всмоктувальний шланг 100 см + алюмінієва труба 23 см
- Жовтий колір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | DMS |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Обычный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Длина | 250 |
| Вес | 3000 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 590 ₴



