Описание
Засіб для видалення ворсу, який повертає тканинам належний елегантний вигляд. Завдяки цьому ваш улюблений светр і м'яке крісло знову набудуть шарму новинок. Видаляє вузлики та камінчики з тканин, одягу, ковдр і навіть килимів. Зручний у використанні завдяки сучасній конструкції та зручній ручці. В комплекті щіточка для роботи з приладом.
- Видаляє з тканини вузлики та пилочки
- Захисний замок
- Контейнер для таблеток легко знімається
- Сітка та леза з нержавіючої сталі
- Робоча зона: 5 см
- Щітка для чищення
- Живлення: 2 батарейки АА (1,5 В) (не входять в комплект)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип питания | Батарейки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2000 кг |
| Длина | 150 |
Информация для заказа
- Цена: 279,30 ₴










