Складная походная алюминиевая кровать Mil-tec Раскладушка 190х65 14402001 Germany
За зразком моделей, використовуваних армією США, складане польове ліжко Mil-tec.
Ліжко виготовлене з нейлону, покритого додатковим покриттям, що захищає від зовнішніх чинників, як-от висока температура та вологість, для виготовлення каркаса ліжка використаний легкий алюміній.
Максимальна вантажність ліжка 120 кг. Конструкція алюмінієвого каркаса дає змогу складати його до невеликих розмірів, у комплекті є чохол із ручками для транспортування.
Технічні характеристики:
- Матеріал: нейлон та алюміній
- Колір: оливковий
- Розміри в розкладеному вигляді: 190x65x42 см.
- Розміри в складеному вигляді: 100x22x12 см.
- Вага: 7 кг
- Виробник: Mil-tec, Німеччина
Розкладне військове ліжко від Mil-Tec, 14402001. Олива. Розкладне військове ліжко в американському стилі - від Mil-Tec, артикул 14402001 Олива. Це особливе ліжко, що поєднує в собі легкість алюмінієвого каркасу та міцність водовідштовхувальної тканини. Його використання забезпечить вам зручний та комфортний сон у будь-яких умовах.
Тканина ліжка виготовлена з високоякісного 100% поліестеру (Оксфорд) з поліуретановим покриттям, що робить її легкою у догляді та чищенні після забруднення. Щоб забезпечити ще більший комфорт, рекомендується використовувати спеціальний спальний мішок та килимок разом з цим розкладним ліжком.
Його складна конструкція дозволяє легко переносити ліжко та зручно зберігати його у компактній сумці для перенесення, яка входить до комплекту. Розміри ліжка становлять 190 x 65 x 42 см, а розмір упаковки - 100 x 22 x 12 см. При цьому вага ліжка всього 6,6 кг, а максимальна вантажопідйомність становить 120 кг.
Завдяки своїм унікальним характеристикам та надійності, розкладне військове ліжко в американському стилі від Mil-Tec Art. N: 14402001 стане незамінним помічником як під час активного відпочинку на природі, так і під час подорожей. Замовляйте його вже сьогодні та насолоджуйтесь комфортом та зручністю у будь-яких умовах!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MiL-tec |
| Страна производитель | Германия |
| Материал каркаса раскладушки | Алюминиевая профильная труба |
| Основание спального места раскладушки | Полиэстеровая ткань |
| Покрытие трубы каркаса | Без покрытия |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Цвет | Оливковый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 420 мм |
| Вес | 5.3 кг |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Высота в сложенном виде | 120 мм |
| Длина в сложенном виде | 1000 мм |
| Ширина в сложенном виде | 220 мм |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
- Цена: 2 699 ₴










