Описание
Описание
Бездротовий ручний пилосос Camry CR 7046
Характеристики:
- Бездротовий пилосос
- Літій-іонний акумулятор: 2200 мА*год
- Час заряджання приблизно: 4,5 години
- Максимальна потужність: 200 Вт
- Номінальна потужність: 100 Вт
- Потужність всмоктування: 7 кПа
- Ефективне прибирання будинку та автомобіля
- Багаторазовий фільтр HEPA, без мішка
- Ємність: 0.5 літра
- Час роботи до 20 хвилин
- Стінна зарядна станція
- Сині світлодіоди показують заряд та розряд батареї
- Тип штекера: С
- Щітка для очищення схильних до подряпин місць
- Щілева насадка для очищення важкодоступних місць
- Пластикова щітка для збирання великих поверхонь
- Щітка для оббивки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ручной (автомобильный) |
| Потребляемая мощность | 200 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 200 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 20 мин |
| Время заряда аккумулятора | 1 час |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Радиус действия | 1.64 м |
| Объем котла (бака для воды) | 0.5 л |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴











