Стіл розкладний (посилений) для саду 180см (білий)
СТІЛ ДЛЯ ПІКНІКУ 180 СМ РОЗКЛАДНИЙ
Стіл для пікніку - це предмет меблів, який ідеально підходить для великих сімейних або ділових вечірок на природі і не тільки. Він ідеально впишеться в будь-яке приміщення. Виняткова універсальність цього столу порадує користувача швидким розкладанням і складанням у вигляді валізи. Стіл був розроблений з урахуванням ергономіки, тому кожен може комфортно сидіти за столом протягом тривалого часу.
КОМФОРТНИЙ У ВИКОРИСТАННІ
Розкладний стіл - це зручне та універсальне рішення для будь-якого заходу або зустрічі. Завдяки зручній розкладній конструкції, цей стіл можна легко транспортувати та встановлювати за лічені хвилини. Стіл виготовлений з високоякісних матеріалів, які забезпечують міцність і стійкість, тому він витримає будь-які навантаження. Елегантний і сучасний дизайн додає шарму будь-якій обстановці, роблячи його придатним як для формальних, так і для неформальних заходів.
ЗБЕРІГАННЯ
Стіл для кейтерингу - чудова заміна класичному предмету меблів. Його форма буде працювати на багатьох рівнях. Він складається, що зменшує його розмір вдвічі. Це полегшує його транспортування і зберігання. У складеному вигляді стіл нагадує форму валізи. За допомогою ручки, встановленої під стільницею, його можна швидко переміщати.
Розміри в складеному вигляді: 74 x 92,5 x 8 см
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розміри: 180 x 74 x 73 см
Колір: білий
Вага: 13 кг
Розмір у складеному вигляді: 74 x 92,5 x 8 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Материал столешницы | Пластик |
| Материал каркаса (опор) | Металл |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Высота | 73 мм |
| Вес | 13 кг |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Глубина в сложенном виде | 73 мм |
| Высота в сложенном виде | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ширина в сложенном виде | 92.5 мм |
- Цена: 2 500 ₴













