Спасибо за отличный товар (УПАКОВАН СУПЕР)(РАБОТАЕТ СУПЕР) СПАСИБО
досить гарно рівномірно пропікає, гарна річ
Дуже класна річ, все працює, добре чистить, дуже задоволена покупкою.У кожному домі має бути така річ, особливо у кого маленькі діти.
Отзывы о компании ЕвроПобут
Спасибо за отличный товар (УПАКОВАН СУПЕР)(РАБОТАЕТ СУПЕР) СПАСИБО
досить гарно рівномірно пропікає, гарна річ
Дуже класна річ, все працює, добре чистить, дуже задоволена покупкою.
У кожному домі має бути така річ, особливо у кого маленькі діти.