Це вже друга така вафельниця, на цей раз замовила для рідні, дякую всім подобаються вафлі, рекомендую гарно випікає і швидко.
Александр Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саундбар не великий але важкуватий, зроблений добротно. Упакований добре, прийшов не пошкоджений. Інструкції українською на жаль немає. Підключив мені товариш, нічого докуплять не прийшлося. Звук чудовий, дякую.
Отзывы о компании ЕвроПобут
Це вже друга така вафельниця, на цей раз замовила для рідні, дякую всім подобаються вафлі, рекомендую гарно випікає і швидко.
Саундбар не великий але важкуватий, зроблений добротно. Упакований добре, прийшов не пошкоджений. Інструкції українською на жаль немає. Підключив мені товариш, нічого докуплять не прийшлося. Звук чудовий, дякую.