Суперпропонування! 2 газонокосарки за ціною однієї!
|
Бездротова газонокосарка Yard Force 32cm 40V ідеально підходить для газонів площею до 300 м2
|
Літій-іонний акумуляторний трав'яний тример Yard Force 40V з батареєю і зарядним пристроєм призначений для легкого та портативного коса.
|
Акумуляторна газонокосарка Yard Force 32 cm 40V легка та маневрена, розроблена з урахуванням зручності та простоти використання. Без дротів, які можна розплутати, і бензину для заправлення, ваше косіння буде без напруги. Ця газонокосарка Yard Force 32 см обладнана гібридною сумкою для збирання трави об'ємом 30 літрів з індикатором повного рівня. Він спроєктований для вільного потоку повітря, стискаючи стриження трави для меншого спустошення й тривалішого часу стриження. Коробка містить: газонокосарка, акумулятор, зарядний пристрій, інструкція з експлуатації.
![]() |
Акумулятор 40V 2.5 Ah Li-Ion Samsung Потужна літій-іонна батарея 40 В забезпечить роботу впродовж 25 хвилин, а зарядний пристрій повністю зарядить батарею за 90 хвилин |
![]() |
Центральне регулювання висоти
5 висот стрижки від 20 до 60 мм із центральним регулюванням висоти для ідеального різання впродовж усього сезону |
|
|
![]() |
Легкість , нею легко маневрувати та легко зберігати |
![]() |
![]() |
40 В 2,5 А·год Samsung Літій-іонний змінний акумуляторний тример для трави |
![]() |
Ширина різання
Ширина різання 30 см із подаванням волосіні для швидкого та легкого підрізання |
| Захист рослин і підтримка коліс Колеса забезпечують ефективне окантування, а для захисту рослин і садових меблів використовується спеціальний захист рослин. | ![]() |
Багатопозиційна головка дає змогу обрізати важкодоступні ділянки |
![]() |
|
Технічні характеристики LM G32:
|
Технічні характеристики LT G30:
|
Весь каталог товарів компанії ЄвроПобут
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 32 мм |
| Висота скошування | 20 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 40 В |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
- Ціна: 6 770 ₴



















