Одноконфоркова електрична кухонна плита Clatronic EKP 3582 стане чудовим помічником у приготуванні їжі на дачі або відпочинку на морі. Завдяки її компактним розмірам, Ви легко зможете встановити плиту в зручному місці, а в разі потреби її дуже легко транспортувати — модель обладнана зручними ручками для перенесення.
Для регулювання потужності нагрівання в кухонній плиті передбачений один регулятор, розташований на передній панелі. Робоча поверхня має емальоване покриття, що забезпечить максимальну простоту та комфорт під час обслуговування. Корпус плити виготовлений в універсальному білому кольорі, тому Clatronic EKP 3582 підійде до більшості наявних інтер'єрів.
Характеристики:
Тип — електрична плита;
Тип керування — поворотні перемикачі;
Діаметр конфорки — 180 мм;
Потужність — 1500 Вт;
Плавне регулювання термостата;
Світловий індикатор;
Захист від перегрівання;
Стійка конструкція;
Теплоізоляційне оздоблення;
Висока стабільність;
Зручні ручки для перенесення;
Колір білий;
Розміри — 360x70x285 (ШхВхГ);
Вага — 2 кг.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Clatronic |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Користувацькi характеристики | |
| Довжина | 200 |
| Вага | 1000 кг |
- Ціна: 1 000 ₴








