Корпус CLATRONIC DKP 3668 спеціально виготовлений із практичного матеріалу, а саме нержавіючої сталі – це зручно та надійно. Потужність конфорок в максимумі досягає 1500 Вт і 1000 Вт, що разом зі швидким нагріванням дозволяє досягти миттєвого нагріву посуду, а це безпосередньо впливає на швидкість приготування страви.
Безпека плити забезпечується не ковзними ніжками, а також індикаторами нагріву. Зручність полягає у застосуванні чутливих та чуйних термостатів, які дозволять легко налаштувати необхідну температуру.
Характеристика:
Корпус із нержавіючої сталі
2 конфорки:
1 х прибл. Діаметр 185 мм, 1500 Вт
1 х прибл. Діаметр 155 мм, 1000 Вт
2 плавно регульованих термостата
2 світлові індикатори
Увімк. 2 монтажні ручки Cool Touch
Висока стабільність
Захист від перегріву
230 В, 50 Гц, 2500 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 350 |
| Вага | 2000 кг |
- Ціна: 2 100 ₴





