Найкраща індукційна плита для дому Royalty Line RL-EIP2000.1 2000 Вт
Royalty Line RL-EIP2000.1 — це просто незамінна річ, якщо ви любите провести пару трійок днів за містом на дачі або студент, який вічно хоче їсти.
Модель RL-EIP2000.1 — ергономічна та зручна у використанні. Вона одноконфоркова.
Потужність — 2000 Вт.
Є зручна світлодіодна панель керування, що, безумовно, зручно під час роботи.
Температура регулюється від 80-270 градусів.
До ваших послуг 7 програм приготування: смаження, гриль, приготування з молочних продуктів, приготування карамелі, рису, супу та на парі.
Також ви можете встановити таймер приготування їжі.
Плита проста у використанні. І легка в догляді.
Поверхня нестримно гладка, матова.
Royalty Line RL-EIP2000.1:
- ергономічний, сучасний дизайн;
- потужність — 2000 Вт;
- конфорка одна;
- світлодіодна панель керування;
- 7 режимів приготування;
- таймер розрахований на 3 години;
- захист від перегрівання;
- режим енергоощадження;
- прогумовані ніжки;
- упакований у картон.
Плита індукційна Royalty Line RL-EIP2000.1 — це просто знахідка, вона неймовірно зручна в користуванні, невибаглива в догляді, не займає багато місця, без проблем поміститься в ящику.
Весь каталог товарів компанії ЄвроПобут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royalty Line |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 270 град. |
| Підтримання температури | так |
| Індикатор роботи | так |
| Безпечне автовідключення | так |
| Функція підігріву | так |
| Максимальна потужність печі | 2000 |
| Максимальний час установки таймера | 180 мин |
- Ціна: 1 900 ₴



