Все ОК. Дякую.
Відмінне обслуговування.Відмінний товар.
Хороший магазин, покупаю уже второй раз.Пркупкой довольна, все быстро и качественно Большое спасибо работникам магазина.
Для домашнего пользования очень хорошая точилка. За несколько минут наточила нож. Довольна, рекомендую.
дуже класний відпарювач
Відгуки про компанію ЕвроПобут
Все ОК. Дякую.
Відмінне обслуговування.Відмінний товар.
Хороший магазин, покупаю уже второй раз.Пркупкой довольна, все быстро и качественно Большое спасибо работникам магазина.
Для домашнего пользования очень хорошая точилка. За несколько минут наточила нож. Довольна, рекомендую.
дуже класний відпарювач