Замовляла автокрісло. Відправили того ж дня. Колір такий як замовляли, товар якісний. Дякую продавцю, за оперативність.
Подарок для мамы - она в восторге! Спасибо большое 😉👐
Молодцы.Всем доволен.Хорошей торговли.
Угода завершилася успішно. Рекомендую.
магазин рекомендую!!! Заказ оформили и отправили быстро.
Відгуки про компанію ЕвроПобут
Замовляла автокрісло. Відправили того ж дня. Колір такий як замовляли, товар якісний. Дякую продавцю, за оперативність.
Подарок для мамы - она в восторге! Спасибо большое 😉👐
Молодцы.Всем доволен.Хорошей торговли.
Угода завершилася успішно. Рекомендую.
магазин рекомендую!!! Заказ оформили и отправили быстро.