Дуже приємно, що Вам сподобалось здійснювати покупки з ЕвроПобут. Будемо раді подальшій співпраці!!!
Михайло К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Будемо раді подальшій співпраці
Антон К.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Нам дуже приємно що Вам сподобалася співпраця з нами! Всього Вам найкращого і до нових зустрічей!
Віра Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
компанія спрацювала на відмінно, на третій день товар уже був у мене. Рекомендую продавця. дякую.
Коментар продавця
Наталия, нам приємно мати справу з такими відповідальними покупцями як Ви, чекаємо на Вас знову.
Інна Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення виконано швидко і якісно. Дякую.
Коментар продавця
Інна, дякуємо Вам за покупку та високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на Вас ще!
Русенко К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую. Заказал через корзину, позно вечером. На следующий день перезвонили, уточнили адресс доставки, и в тот же день отправили. Товаром доволен. Спасибо магазину.
Коментар продавця
Спасибо, что доверили покупку именно нашему магазину. Надеемся на дальнейшее сотрудничество!!
Олександр Х.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую! Все швидко та якісно. Рекомендую.
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення. Чекаємо Вас ще!
Подлипенец Е.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все отлично, спасибо. Павильон опробовали. Претензии небольшие есть, но это к производителю)
Коментар продавця
Спасибо, уверены, что вы будете довольны покупкой и надеемся, что Вы станете нашим постоянным клиентом!!! С уважением Интернет - магазин ЕвроПобут
Вікторія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую як відповідального та порядного продавця. Відправка швидка, товар якісний та відповідає фото. Співпрацею повністю задоволена. Дякую!!!
Коментар продавця
Вікторія, дуже дякуємо за теплі слова і виділення часу для написання такого детального відгуку. Нам приємно отримувати такі відгуки від наших постійних клієнтів. Надіємося на подальшу співпрацю. Всього Вам найкращого.
Тетяна О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
ЕвроПобут, ДЯКУЮ ! Оперативно, а головне ввічливо і з розумінням. Окрема подяка Андрію, за підказку у виборі. Хороший інтернет-магазин. Вам бажаю гарних продаж і здоров*я.
Коментар продавця
Нам дуже приємно що Вам сподобалася співпраця з нами! Всього Вам найкращого і до нових зустрічей!
Відгуки про компанію ЕвроПобут
Доброго дня, замовляла хлібопіч,товар якісний. Піч сподобалася. Дякую ) !
Дуже приємно, що Вам сподобалось здійснювати покупки з ЕвроПобут. Будемо раді подальшій співпраці!!!
Дякуємо за замовлення! Будемо раді подальшій співпраці
Нам дуже приємно що Вам сподобалася співпраця з нами! Всього Вам найкращого і до нових зустрічей!
компанія спрацювала на відмінно, на третій день товар уже був у мене. Рекомендую продавця. дякую.
Наталия, нам приємно мати справу з такими відповідальними покупцями як Ви, чекаємо на Вас знову.
Замовлення виконано швидко і якісно. Дякую.
Інна, дякуємо Вам за покупку та високу оцінку нашої роботи! Чекаємо на Вас ще!
Рекомендую. Заказал через корзину, позно вечером. На следующий день перезвонили, уточнили адресс доставки, и в тот же день отправили. Товаром доволен. Спасибо магазину.
Спасибо, что доверили покупку именно нашему магазину. Надеемся на дальнейшее сотрудничество!!
Дякую! Все швидко та якісно. Рекомендую.
Дякуємо за замовлення. Чекаємо Вас ще!
Все отлично, спасибо. Павильон опробовали. Претензии небольшие есть, но это к производителю)
Спасибо, уверены, что вы будете довольны покупкой и надеемся, что Вы станете нашим постоянным клиентом!!! С уважением Интернет - магазин ЕвроПобут
Рекомендую як відповідального та порядного продавця. Відправка швидка, товар якісний та відповідає фото. Співпрацею повністю задоволена. Дякую!!!
Вікторія, дуже дякуємо за теплі слова і виділення часу для написання такого детального відгуку. Нам приємно отримувати такі відгуки від наших постійних клієнтів. Надіємося на подальшу співпрацю. Всього Вам найкращого.
ЕвроПобут, ДЯКУЮ ! Оперативно, а головне ввічливо і з розумінням. Окрема подяка Андрію, за підказку у виборі. Хороший інтернет-магазин. Вам бажаю гарних продаж і здоров*я.
Нам дуже приємно що Вам сподобалася співпраця з нами! Всього Вам найкращого і до нових зустрічей!